Hizmet Bölgesi

İstanbul Geneli

Eyüp Tesisatçı

Eyüp Tesisatçı

2022-11-27 16:34:20

Eyüp Tesisatçı

Eyüp tesisatçı hizmeti veren firmamız, her türlü tesisat işlemlerini başarılı şekilde sağlamaktadır. Tesisat sisteminin eskimesi veya farklı sebepler su kaçağının meydana gelmesine neden olabilir. Teknik ekibimiz, meydana gelen su kaçağı sorununun çözümünü sağlamak için teknolojik cihazlar kullanarak yer tespitinin yapılmasını sağlamakta ve su kaçağı sorununu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır.

Tesisat hizmetini uzun yıllardır yapan firmamız, bulunduğu tesisat sektöründe tanınan ve bilinen firmalar arasında yer alır. Tecrübeli kadrosu ekip ve ekipmanlarıyla hizmet veren Eyüp tesisatçı firmamızı, su tesisatlarının döşeme işlemleri için veya var olan eski tesisatta meydana gelen sorunların giderilmesi için 7/24 arayarak sorunun giderilmesini ustalarımızın bilgi ve tecrübesine bırakabilirsiniz.

Eyüp Gider Açma

Eyüp gider açma hizmetiyle sektörde ismini duyuran firmamız, yaptığı işi başarıyla tamamlayarak tıkanan giderlerin açılmasını sağlamaktadır. Firmamız tıkalı giderlerin açılması için verdiği hizmet sırasında kamerayla tarama yapmakta ve tıkalı olan bölgenin tespitini tam olarak sağlamaktadır. Giderlerde tıkanma nedeni sadece yabancı cisimlerden kaynaklanmazken, mutfak giderlerinden dökülen yağlar da tıkanıklığa neden olabilir.

Tıkalı giderin açılmasında robot kullanan firmamız, tıkanıklığa uygun başlık kullanımı yapmakta, cisim ya parçalanmakta veya çıkarılması sağlanmaktadır. Tıkanıklık nedeni yağ olması durumunda tıkanıklık açıldıktan sonra pimaşın atık yağlardan temizlenebilmesi için pimaş yıkama makinasıyla yıkanmasını sağlayarak yeniden tıkanma ihtimalini ortadan kaldırmaktayız. Eyüp gider açma firmamızı, gider tıkanıklıklarının çözümü için 7/24 arayabilirsiniz.

Eyüp Tıkanıklık Açma

Eyüp tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız, verdiği hizmeti başarılı şekilde uzun yıllardır devam ettirmektedir. Giderlerde meydana gelen tıkanıklık sorunlarını kırıp dökmeye gerek olmadan ustalıkla çözüme kavuşturan firmamız, tıkanıklığın tam olarak yerini bulabilmek için kameralı sistem kullanmaktadır. Tıkanıklığa sebep olan cismin çıkarılmasını ise özel robot aracılığı ile kısa süre içerisinde sağlamaktayız.

Tesisatlar da ortaya çıkan tıkanıklığın, giderilebilmesi için teknik destek alınması gerekebilir. Tıkanıklık açmak için tecrübesi olmayan kişilerin, tıkanıklık açmaya çalışması farklı sorunlara yol açabileceğinden ek masrafın ortaya çıkmasına neden olabilir. Yılların tecrübesine bilgi ve birikimine sahip olan Eyüp tıkanıklık açma firmamızı, tıkanıklık sorunları için günün her saati arayabilir, kaydınızı oluşturabilirsiniz.