Hizmet Bölgesi

İstanbul Geneli

Ataşehir Tesisatçı

Ataşehir Tesisatçı

2022-10-09 14:35:20

Ataşehir Tesisatçı 

Tesisatçılık, hayatın içerisinde çok kez insanların karşısına çıkan sorunlar zincirinin çözüm kaynağı olan karşı taraftaki kişilerdir. İşin uzmanı olan tesisatçılar sayesinde su tesisatları periyodik olarak bir kontrol altında tutulur. Su kaçakları ya da sızıntılar varsa öncesinde tespit edilir. Sorun yaşanmadan yok edilir. Ataşehir tesisatçı olarak biz özel cihazlarımızla, testlerden geçirerek  tesisatlarınız hakkında en doğru ve detaylı bilgiyi bizden alabilirsiniz.

Ataşehir Gider Açma

Çeşitli sebeplerle giderlerde yaşanan tıkanıklıklar yaşam kalitesini düşürür. Bu tıkanıklıkların bir an önce çözüme ulaşması için Ataşehir gider açma olarak bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Böylelikle tesisatınıza hiçbir şekilde zarar vermeden robot makinalarımızla giderlerinizi açmaktayız. Gider açma problemlerinin başında hemen herkesin yaşadığı lavabo tıkanıklıkları vardır. Öncelikli olarak müşterilerimize kullanım talimatları önerileri verilir ardından da sorunları  giderilir.

Tıkanıklık belirtileri ;

  • Klozetten su gitmemesi,
  • Su faturalarının her geçen gün yükselmesi,
  • Zeminde yüzeye su çıkma hali,
  • Duvarlarda rutubet göstergesi,
  • Yaşam alanlarınızda böceklerin fazla olması,

Ataşehir tesisatçı olarak her zaman önerimiz ; sorunu evvelden tespit etmek, zararı en aza indirgemektir. Bu açıdan periyodik bakımlar adeta kurtarıcıdır. Her daim müşterimizin memnuniyeti ön planda tutulur ve en iyi hizmet verme çabası vardır. Tesisat bakımları ya da sorunları için 7/24 teknik destek alabilirsiniz.

 Ataşehir Tıkanıklık Açma

Ataşehir tıkanıklık açma olarak firmamız tıkanıklık kaynaklı her sorunun üstesinden gelebilecek donanıma sahiptir. Son teknolojik cihazlarla en etkin şekilde problem yok edilir. Tıkanmış gider hatlarınız için sorununuz bize ulaştığı an itibari ile işin uzmanı olan ekibimiz adresinize gelerek tespiti yapar. Hiçbir şekilde kırma dökme yaşanmadan tıkanıklık açma robotları sayesinde ; sızıntı dahil her sorun görüntülenerek çözüme gidilir. 7/24 profesyonel ekibimiz her zaman güvenilir, çözüm  odaklıdır.

Her zaman kaliteli işlerle imza atmada hedefli Ataşehir tesisatçı olarak kaliteli malzememizle, işçiliğimizle ,profesyonel kadromuzla ve deneyimimizle hizmet vermekteyiz. Tesisat kapsamında tüm bakım ve onarım işlemlerinizde bir adım uzağınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sektördeki deneyimimiz bilinmektedir. Klasik yöntemler yerine kullandığımız teknolojik boyuttaki ekipmanlarımızla hızlı ve pratik bir sisteme sahibiz. Ve en uygun fiyat garantisini de bizden alabilirsiniz.