Hizmet Bölgesi

İstanbul Geneli

Büyükçekmece Tesisatçı

Büyükçekmece Tesisatçı

2022-11-17 19:37:47

Büyükçekmece Tesisatçı

Büyükçekmece tesisatçı hizmeti vermekte olan firmamız, su tesisatı döşemekte ve var olan tesisatlardaysa su kaçağı veya bakım onarım gibi çalışmaları başarılı şekilde tamamlamaktadır. Firmamıza tesisattaki su kaçağı sorunu için başvuru yapmanız hâlinde su kaçağının yerini tespit etmek için kırıp dökmeden teknolojik aletler kullanarak kaçağı tespit ediyor ve anında onarımını sağlıyoruz.

Tesisat işlemlerinin tecrübesiz kişiler tarafından yapılması halinde, su kaçağı sorununun meydana gelmesine neden olabilir ve bu durumun sonucunda boyalarda kabarma, sararma gibi sorunlara yol açabileceğinden, maliyetin artmasına da neden olabilir. Tesisat işlemleriniz için Büyükçekmece tesisatçı firmamız ile iletişim kurmanız halinde her türlü tesisat işlemleriniz başarıyla ve sorunsuz olacak şekilde tamamlanır.

Büyükçekmece Tıkanıklık Açma

Büyükçekmece tıkanıklık açma firması olarak hizmet veren firmamız, sahip olduğu ekip ve ekipmanlarıyla kaliteli hizmet sunmaktadır. Bina inşaatı sırasında kalan harçların lavaboya dökülmesi sonucunda tıkanıklık meydana gelmesi kaçınılmaz bir durumdur. Zamanla boru içerisinde kalan kalıntılar tortu haline gelerek borunun daralmasına neden olacağından, su akışının yavaşlamasına ve tıkanıklığın artmasına neden olur.

Tıkanıklık seviyesinde artış yaşanması sonucunda su geri gelerek göllenmeye neden olur ve pimaşlarda bekleyen sular da sızdırma yaparak alt kata geçebileceğinden tıkanıklık sorununun çözülebilmesi için teknik destek alınması gerekir. Büyükçekmece tıkanıklık açma firmamıza tıkanıklık açılması için müracaat etmeniz halinde, teknik ekibimiz adresinize gelerek tıkanıklığın açılmasını kısa süre içerisinde başarıyla sağlayacaktır.

Büyükçekmece Gider Açma

Büyükçekmece gider açma hizmetini başarılı şekilde sağlayan firmamıza tıkalı giderlerin açılması yönünde başvuru yapmanız hâlinde en kısa zamanda tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Teknik ekibimiz profesyonel kadrodan oluşmakta olup, yılların tecrübesine bilgi ve birikimine sahiptir. Teknik ekibimiz, tıkalı giderin kamera ile görüntülenmesini sağlayarak tıkanıklığın tam olarak yerini tespit etmekle işe başlamaktadır.

Tıkanık bölge belirlendikten sonra tıkanıklık nedeninin belirlenmesi ve tıkanıklığı açmak için robota uygun başlığın da takılması gerekir. Robota takılan başlık türlerinden bazıları parçalama yaparak gideri açarken, bazı başlıklarsa tıkanıklığa neden olan nesnenin çıkarılmasında kullanılır. Büyükçekmece gider açma firmamızı her türlü gider açma işlemleri için 7/24 arayabilir, ekibimizin tecrübesinden istifade edebilirsiniz.