Hizmet Bölgesi

İstanbul Geneli

Avcılar Tesisatçı

Avcılar Tesisatçı

2022-10-09 14:44:45

Avcılar Tesisatçı

Gelişen teknoloji ile birlikte artık tesisatçılar iş kolunda bir yerler kırılmadan su kaçakları, sızıntılar, tıkanıklıklar ya da gider açmalar cihazlarla yapılabilmektedir. Avcılar tesisatçı olarak biz de teknolojinin tüm olanaklarından istifade edip, sizlerin sorunlarına en kısa ve hızlı bir zaman diliminde ve ekonomik maliyetlerle hizmet vermekteyiz. Teknolojik ekipmanlarımız ve uzman ekibimiz ile; bilgi birikimimizin bir donanım halinde olması hizmetlerimizde başarının cevabıdır.

Avcılar Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma; atık su tesisatları içerisindeki boruda çeşitli sebeplerle oluşan tıkanmalar sonucu ihtiyaç duyulan hizmettir. Bu tıkanıklıklar çeşitlere ayrılır:

  • Tuvalet giderlerinde yaşanan tıkanıklıklar
  • Banyo giderlerinde yaşanan tıkanıklıklar
  • Lavabolarda yaşanan tıkanıklıklar

Mutfak, banyo ve tuvaletteki atık sular gider hatlarından kanalizasyona iletilir. Buralardaki hatalı kullanımlar gider hattını tıkayabilmekte ve sorun başlamaktadır. Bu hatalı kullanımların başında yemek atıklarının lavaboya dökülmesi, tuvalet kağıdı veya saç tellerinin tuvalete atılması gider tıkanıklıkların başlıca sebebidir. Avcılar tıkanıklık açma olarak hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden tıkanıklığın yeri hızlıca tespit edilir ve sorun çözülür. Bizim işimize verdiğimiz önem kalitemiz olarak bize geri döner. Verdiğimiz güvence de tüm hizmetlerimize ortak olarak yayılmıştır.

Her çeşit tesisat işleri, kaçak tespitleri, tıkanıklık açma, su kaçağı tespitleri için İstanbul Avrupa yakası Avcılar semtinde size 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup garantili hizmet anlayışımız değişmeyen kriterimizdir. Hizmetlerimiz hakkında ve beraberinde en iyi fiyat garantisi yaklaşımlarımız hakkında da bilgileri alabilirsiniz.

Avcılar Gider Açma

Gider hatlarında ne kadar dikkat edilirse edilsin çeşitli sebeplerle tıkanmalar yaşanabilir. Doğru kullanmaya rağmen kireçlenme sebebi ile de tıkanabilme olabilmektedir. Tıkanma sebeplerinden biri olarak da gider borularının yanlış döşenmesi söylenebilir. Avcılar gider açma problemlerinde eğer tıkanmalar basit tipte ise pompalarla ya da kimyasal ilaçlarla sorun giderilir. Ancak durum ciddi boyutlarda ise o zaman teknolojik boyuta geçilerek kanal açma cihazları kullanılmak zorundadır.

Avcılar tesisatçı olarak firmamızda tıkanıklık kaynaklı her sorun teknolojik cihazlarla etkin bir şekilde çözülür. Tıkanıklık sebepli bize ilettiğiniz her sorun hemen işin uzmanı olan ekiplerimize yönlendirilir ve donanımlarımızla adresinize gelinir. İlk işimiz hemen sorunlu yerin tespitidir. Görüntüleme özelliğine sahip olan tıkanıklık açma robotlarımız ile bölgede herhangi bir kırma yapmadan sorunu çözeriz. Uzmanlığımız sayesinde de var olan gider borularınız asla zarar görmez.  Uzman, tecrübeli, sorumluluk sahibi bir ekip olarak sorunlarınız çözümlerimizle yok olmaya hazırdır.