Hizmet Bölgesi

İstanbul Geneli

Beyoğlu Tesisatçı

Beyoğlu Tesisatçı

2022-11-15 20:52:50

Beyoğlu Tesisatçı

Beyoğlu tesisatçı olarak hizmet veren firmamız, her türlü tesisat işlemlerini itinayla yapmaktadır Tesisat döşeme işlemlerinin yanında var olan tesisatlardaki su kaçağı sorunlarının tespiti de firmamız tarafından yapılmaktadır. Su kaçağı belirlemede kameralı sistem kullanılmakta olup, kullandığımız sistemle su borularının içi izlenebilmekte ve su kaçağının bulunduğu yer kısa zamanda tespit edilmektedir.

Su kaçağının tespitini yaparak tam olarak yerini bulan ekibimiz, bakım ve onarım işlemlerine başlayarak su kaçağını tamir etmekte ve sorunu gidermektedir. Firmamız bünyesinde yer alan teknik ekibimiz yılların deneyimine bilgi ve becerisine sahiptir. Siz de tesisat işlemleriniz için Beyoğlu tesisatçı firmamızı arayabilir, her türlü tesisat ile ilgili sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Beyoğlu Gider Açma

Beyoğlu gider açma firması olarak uzun yıllar sektörde hizmet veren firmamız, giderlerde meydana gelen tıkanıklığın tıraş sırasında kesilen sakallar ve saçlardan kaynaklanabileceği gibi tıkanıklığa kalitesiz tuvalet kağıtlarının ve sabun artıklarının da neden olabildiğini belirtmek isteriz. Meydana gelen tıkanıklık, bazen kullanıcı hatalarından dolayı gerçekleşse de tesisatın yanlış döşenmesinden de meydana gelebilmektedir.

Logar kuyusunun dolması gibi nedenlerden dolayı da giderlerde tıkanıklık ortaya çıkabilir. Tecrübeli kişilerden oluşan ekibimiz, tuvalet giderlerinde meydana gelen tıkanmaları açmak için robota kalın yay takarken, lavabo giderlerini açmak içinse biraz daha ince bir yapıya sahip yay kullanmaktadır. Giderdeki sorun ne olursa olsun Beyoğlu gider açma firmamızı arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Beyoğlu Tıkanıklık Açma

Beyoğlu tıkanıklık açma firması olarak hizmet veren firmamız, her türlü tıkanıklık sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır. Tıkanıklık açma işini ustalıkla yapan firmamız tıkanıklığa neden olan bölgenin belirlenmesinde kamera kullanmakta ve tıkanık bölgenin kısa sürede belirlenmesini sağlamaktadır. Tıkanıklığın açılmasında robot kullanmakta olan firmamız, robot için kullandığı başlığı tıkanmaya sebep olan cisme göre seçmektedir.

Tıkanıklığın meydana gelmesine lavaboya atılan saçlar veya tıraş edilerek kesilen kıllar, kalitesiz tuvalet kağıtları ya da sabun artıkları neden olabilirken, tesisatın yanlış döşenmesinden dolayı da tıkanıklık ortaya çıkabilir. Tesisattaki tıkanma hangi nedenle gelişiyor olursa olsun Beyoğlu tıkanıklık açma firmamızla iletişime geçmeniz halinde, tıkanıklığın giderilmesini sahip olduğu robotla başarılı şekilde sağlayacaktır.