Hizmet Bölgesi

İstanbul Geneli

Esenyurt Tesisatçı

Esenyurt Tesisatçı

2022-11-23 20:39:08

Esenyurt Tesisatçı

Esenyurt tesisatçı olarak hizmet sağlayan firmamız, su tesisatı döşeme işlemlerini sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir. Sektörde uzun yıllar deneyimi bulunan firmamızda yer alan teknik kadromuz profesyonel ekipten oluştuğundan, verdiği hizmeti başarıyla sorunsuz olacak şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız, ayrıca eski tesisatlara bakım, onarım çalışması yapmakta ve tesisatlarda ki su kaçağı gibi sorunlara çözüm sağlamaktadır.

Tesisatta su kaçağı olduğunda, sararma, boyada kabarma gibi sorunlarla belirti verir. Firmamız, tesisatta ortaya çıkan su kaçağının bulunduğu bölgeyi son teknoloji ürünler kullanarak tespit eder ve kısa süre içerisinde bakım ve onarımını sağlar. Teknik ekibimizin sahip olduğu bilgi ve birikimden sizde faydalanmak isterseniz Esenyurt tesisatçı firmamızı 7/24 arayarak adresinizi iletebilirsiniz.

Esenyurt Gider Açma

Esenyurt gider açma işinde yılların kazandırmış olduğu tecrübeyle hizmet sağlayan firmamız, sahip olduğumuz profesyonel kadromuz, ekip ve ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Firmamıza gider açma işlemi için başvuru yapmanız hâlinde kısa süre içerisinde belirteceğiniz adrese gelerek tıkanıklığa neden olan cismin kamera ile belirlenmesi kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından sağlanacaktır.

Ekibimiz, tıkanmaya neden olan cismin tür ve çeşidine göre gider açma da kullandığı robota farklı başlıklar kullanmaktadır. Kullandığımız başlık türlerinin bazıları, tıkanıklığa neden olan cismin parçalanmasını sağlarken, bazı başlıklarla tıkanıklığa neden olan cismin çekilerek çıkarılmasını sağlamaktayız. Tıkalı giderlerinizin açılması için Esenyurt gider açma firmamızı günün her saati arayarak, kayıt oluşturabilirsiniz.

Esenyurt Tıkanıklık Açma

Esenyurt tıkanıklık açma hizmetini başarılı şekilde sağlayan firmamız, tıkanıklığı kırma ve dökme yapmadan çözüme kavuşturulmasını sağlamaktadır. Tıkanıklık meydana geldiği zaman, tıkanıklık açmak için klozete kimyasal madde dökmek boruların zarar görmesine sebep olabilir. Klozete sıcak su dökerek tıkanıklığın açılmasının sağlanmak istenmesi, klozetin çatlamasına sebebiyet vererek masrafın daha da artmasına yol açabilir.

Tıkanıklığı kendiniz açmak yerine bu işi profesyonel olarak yapan firmalara yaptırmanız, tıkanıklık sorununun kısa zamanda çözümünü kolaylaştırabilir. Firmamız, kırma dökme yapmadan kullandığı robot sayesinde tıkanıklığı kısa sürede bulmakta ve tıkanma sorununu ortadan kaldırmaktadır. Esenyurt tıkanıklık açma firması olarak hizmet veren firmamızı günün her saati arayarak adresinizi iletebilir, randevu kaydı oluşturabilirsiniz.